Обирай аксесуари на смартфон

Доставка

Доставка "Новою поштою"

Увага! Доставка оплачується покупцем при отриманні

Ми, інтернет магазин Mobile store, працюємо з найбільшою логістичною компанією по доставці посилок (Нова пошта). Данна компанія швидко доставить ваше замовлення в будь-який куточок України. Орієнтовна вартість доставки складає від 50 грн. (залежить від габаритів, ваги та оціночної вартості посилки), а також якщо ви хочете розрахуватися за замовлення при отриманні в відділенні Нової пошти, то комісія логістичної компанії буде становити 20 грн + 2,5% від вартості товару за послугу "Зворотня доставка коштів" тобто якщо ваше замовлення коштує 1000 грн і вага не перевищує по об'ємах 1 кг, то при розрахунку в відділенні ви сплатите 1100 грн (вартість товару 1000 грн + вартість доставки 50 грн +5 грн за кожну тисячу гривень страховки товару а також за послугу зворотньої доставки коштів 20 грн +2,5% (25грн)). Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної. Перевірити статус вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта».

Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні посилки вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника.

Увага!

Оплата у відділенні "Нової пошти" при отриманні, можлива при замовленні на сумму не меншу за 500 грн., але не більше 20000 грн. Замовлення сума яких не перевищує 500 грн., або більше 20000 грн. відправляємо лише за попередньою оплатою на сайті через банківську систему Liqpay.

 

Самовивіз з магазину в м. Черкаси

Всі замовлення зроблені в інтернет магазині можливо отримати в магазині "Mobile store" за адресою м. Черкаси, вул. Смілянська 2 (біля ТРЦ Хрещатик-сіті), не раніше чим через 3 години після дзвінка оператора (в робочий час). Замовлення зберігається в точці видачі не більше 2-х діб. Після чого таке замовлення вважається скасованим.

Увага!

За замовлення з доставкою до магазину можливо розрахуватися тільки готівкою при отриманні, або за попередньою оплатою на сайті.

Попереднє замовлення
Завантаження…
© Інтернет-магазин «Mobile store» 2023